Apie
Sujungdamas savo aistrą muzikai ir socialiniams reiškiniams, Jurgis įrodo, kad atlikėjas gali daug daugiau nei suteikti pramogą. Jis gali apšviesti, paskatinti ir sukelti pokyčius.

“Meninis aktyvistas”, “įmonių edutaineris”, “įkvepiantis trubadūras”, “tikslo siekiantis atlikėjas”, “motyvuojantis muzikantas” – Jurgį Didžiulį (kitaip žinomas kaip Jurgis DID) yra sunku apibūdinti tradicinėmis etiketėmis. Sujungdamas muzikinį pasirodymą, motyvacinę kalbą, “stand-up” komediją ir interaktyvią bendrakūrą (angl. co-creation), jis sukuria išskirtinę dalyvaujamąją patirtį. Dėka jo perversmingai novatoriškos mąstysenos, teikiančios svarbą žmogaus galimybėms ir mūsų kolektyvinio sąmoningumo ugdymui, jis grakščiai peržengia žanrus ir formatus. Nors tai, ką daro Jurgis, yra unikalu, natūralu ir lankstu, dėl šios veiklos nesuskaičiuojamų galimų interpretacijų ir plataus pritaikymo tai nepaklūsta paprastam apibūdinimui.

Jurgis visada gamina naudodamas tuos pačius ingredientus, bet jis kaskart juos sumaišys skirtingai, atsižvelgiant į žmones, vietą ir aplinkybes. Todėl tą patį kūrybinės sąveikos ir šviečiamosios retorikos kokteilį vieni gali laikyti kaip komandos formavimo (angl. team building) užsiėmimą, kiti – kaip interaktyvų muzikinį seminarą, o dar kiti – kaip reikšmingą pramogą.

“Mano pašaukimas yra sąmoningumo ir sąžiningumo ugdymas tokiu metu, kai žmogaus įgūdžiai, emocinis intelektas ir bendruomenės kultūra yra lemiami žmonijai, kaip niekad tokie svarbūs mūsų bendrai ateičiai ir žmonėms, trokštantiems joje klestėti.”

Jo spalvingos kultūrinės šaknys ir profesinė patirtis, tokia kaip Eurovizija ir ES konsultanto pareigos, leidžia jam rasti nuoširdų ryšį su skirtingomis auditorijomis, varijuojančiomis nuo arenų pilnų technologijų entuziastų ir verslo “kostiumuotojų”, iki karališkųjų priėmimų, o taip pat ir darželių.


BIOGRAFIJA:

Anksčiau Jurgis buvo sėkmingas muzikantas. Vėlyvais 2000-aisias persikraustęs iš Kolumbijos į Lietuvą jis suklestėjo Lietuvoje kaip kūrybinis chameleonas. Bebaimiai eksperimentavimai jam pelnė begalę apdovanojimų ir leido sukaupti daugelį hitų su tokiais projektais kaip “InCulto” ir “The Ball & Chain”. Tačiau nusivylęs kūrybiniais suvaržymais industrijoje, jis atsidūrė aklavietėje. Jis taip pat suprato, kad negali išpildyti savo, kaip aktyvisto, pašaukimo.

2015 metais baigęs verslo vadybos magistrą bei įkvėptas virsmo inovacijos (angl. disruptive innovation), jis nusprendė sulaužyti nusistovėjusį modelį, ir pradėti tyrinėti kitą šios srities pusę – didesnis pritaikymas žmonėms, daugiau galimybių ir pavyzdžių muzikos kūrimui. Trokšdamas padaryti kažką daugiau su jo kūryba, jis leidosi į tyrinėjimų pilną kelionę, kuri jam leido iš naujo atrasti save bei jo veiklos galimybes. Ši kelionė padėjo atrasti naujas išskirtines dalyvaujamosios muzikinės patyrimo formas, kurios ne tik informuoja ir įtraukia, bet ir pralinksmina.

Jurgis yra daugiau nei muzikantas. Jis studijavo politinius mokslus, o taip pat ir verslo vadybą. Jis turi plačią kampanijų vykdymo, įmonių mokymo, žiniasklaidos konsultavimo ir daugelio kitų “socialinių” veiklų patirtį. Anksčiau jis vedė televizijos laidas (MTV), buvo NVO (VšĮ “Gelbėkit vaikus”) valdybos narys, ir atliko pasirodymus praktiškai visur – nuo arenų, talpinančių tūkstančius žmonių, iki įmonių posėdžių salių, valstybinių institucijų, TEDx ir darželių. Jo įvairialypė patirtis, nuo Eurovizijos iki ES konsultanto, leidžia jam peržengti formatus, panaikinti ribas ir lengvai prisitaikyti prie auditorijos bei lanksčiai keistis.

Jurgis nori palikti pasaulį geresniu nei jį rado. Muzika, menas ir pramogos yra jo pasirinkti ginklai.

2016-2019 JURGISDID.COM © ALL RIGHTS RESERVED