INTERAKTYVŪS MUZIKINIAI SEMINARAI
Kultūra, vertybės ir socialinė dinamika – tai vis dažniau organizacijų sėkmei priskiriamos savybės. Įmonės turinčios vieningas vertybes, kuriose darbuotojai jaučiasi vieningi pasiekia daug geresnių rezultatų nei tos įmonės, kurios ignoruoja savo komandos emocinius poreikius arba yra nuvargusios nuo toksiškos įmonių kultūros.

Jurgio interaktyvūs muzikiniai užsiėmimai kartu su jo viešojo kalbėjimo gabumais yra neįtikėtinai efektyvus būdas siekiant:

» pakelti tarpasmeninę energiją
» sužadinti kultūrinį sąmoningumą
» keisti požiūrį į emocinį intelektą ir vertybes
» kūrybiškai pažvelgti į vertybes ir norimą elgesį
» paraginti žmones atrasti savo kūrybišką prigimtį
» įgalinti prisiimti atsakomybę už socialinę/emocinę dinamiką
» pademonstruoti kultūriškai vieningų socialinių vienetų stiprybę
» suteikti pamatus pokyčiui
» įgalinti komandas, kurios susiduria su sudėtingomis situacijomis
» pagreitinti sunkius procesus

Jurgis peržengia įprasto formato ir žanro ribas pasitelkdamas informatyvų dialogą bei skatinamąjį bendravimą, kuris vieną akimirką gali suteikti muzikinio „stand-up“ pojūtį, o kitą – gali pasijusti kaip gyvenimą keičianti ir įkvepianti kalba. Tokia kombinacija iliustruoja ir provokuoja tokiais būdais, kad vien tik žodžiai to negali padaryti. Svarbiausia, toks būdas gali nedelsiant pakeisti situacijos emocinį klimatą ir padėti žmonių grupėms (vėl) atrasti nuoširdų emocinį santykį.

Politikos mokslų ir verslo administravimo išsilavinimas leidžia Jurgiui rasti ryšį su mokslo auditorija bei su kitais panašiais išimtinai versliais asmenimis. Jo ilga patirtis scenoje leidžia jam pritaikyti mokymus bei prisitaikyti prie skirtingų žmonių ir aplinkybių, o taip pat ir lengvai improvizuoti atsiradus nenumatytoms aplinkybėms. Nuo 2015 Jurgis yra pravedęs virš 200 interaktyvių muzikinių „Edu-Tainment“ (liet. mokomosios pramoginės programos) užsiėmimų verslui, nevyriausybinėms organizacijoms, mokslo įstaigoms ir konferencijoms. Jis lygiai taip pat gerai jaučiasi įkvėpdamas, linksmindamas bei šviesdamas visus – nuo darželinukų iki užkietėjusių akademikų, nesvarbu kur – nuo jaukių posėdžių salių iki auditorijų, talpinančių tūkstantį žmonių.

1 TEMA – VERTYBĖS VERTEI

“Interaktyvus muzikinis seminaras, kuris kviečia iš naujo pažvelgti ir pamatyti tikslingai taikomų vertybių stiprybę, jų naudą ir galimybes.“Vertybės tai yra daugiau nei tai, kas atitinka tavo įmonės misijos šūkį. Tai yra emocinės DNR, kurios gali būti pajungtos prasmingam pokyčiui ir konkurenciniui pranašumui. “Socialinė” apibūdina daug daugiau nei atsakomybę ar pareigą. Tai potencialus šaltinis, kuris dažnai yra nuvertinamas ar pražiūrimas. Vertybės, asmeninių įsitikinimų formoje, yra raktas suprasti šią kiekvienos įmonės viduje esančią slaptą talpyklą. Jei jos yra pasitelkiamos nuoširdžiai, jos gali būti naudojamos pagerinti darbuotojų įsitraukimą, įžiebti pozityvų pokytį, ir be visų kitų dalykų – leistis į prasmingų socialinių iniciatyvų paieškas.

2 TEMA – NUO STEBIU IKI DALYVAUJU

„Gyvos muzikos, stiprių idėjų ir kūrybingo bendravimo kokteilis, kuris pakeičia žiūrovo vaidmenį ir parodo kaip lengvai galima pasikeisti nuo “saugaus ir pasyvaus” į “aktyvų ir įsitraukiantį”.
Įtraukiamasis, dalyvaujamasis pasirodymas – tai yra energingas raginimas aktyvumui. Jis atskleidžia pagrindines socialinių žaidimų dinamikas, kuriuos mes žaidžiame kiekvieną dieną, ir paaiškina kaip juos perprasti. Vienu metu tai atrodo kaip koncertas, kitu – kaip komiko pasirodymas, šokių vakarėlis, ir neužilgo, kaip gyvenimą keičiantis workshop’as. Be pastangų pakeitęs žiūrovus į aktyvius suinteresuotų šalių atstovus, Jurgis įkvepia mus panirti į savo kūrybišką prigimtį ir paragina mus žaismingai mesti iššūkį taisyklėms bei socialinių normų vaidmenims mūsų gyvenime. Išsamus paaiškinimas apie tai kas vyksta, suteikia klausytojui nemažai minčių parsinešti namo ir apmąstyti po pasirodymo.

Nors Jurgis jau yra atlikęs daugiau nei 200 interaktyvių muzikinių seminarų per paskutiniuosius metus verslo įmonėms, nevyriausybinėms organizacijoms, ir mokslo įstaigoms, “Nuo stebėjimo iki dalyvavimo” yra pirmasis seminaras sukurtas plačiajai visuomenei. Šie Seminarai jau yra atlikti „TEDxVilnius“, „TEDxBlackRockCity“ („Burning Man“), „TEDxStockholm“, o taip pat ir daugelyje kitų viešų renginių bei konferencijų.

FEATURED AT:

3 TEMA – MEILĖS KARIO „BOOTCAMP“ MOKYMAI

“Utopija tai ne vieta. Tai erdvė sukurta individų, gyvenančių aukštesniais idealais. „Geresnė sistema“ tai ne struktūra, tai užkrečiantys požiūriai ir praktikos žmonių, kurie yra gyvieji aukštųjų principų, kurių mes siekiame, įsikūnijimai“.

Hipių legenda FANTUZZI susijungia į komandą su Jurgiu, tam kad sukurtų transformacinį muzikinį potyrį, kuris mums padeda atrasti ryšį su mūsų kūrybiškais instinktais ir gentine prigimtimi. Šis charizmatiškas duetas suteikia mums praturtinančią perspektyvą apie „flower-power“ revoliucijos padarinius, kuris prieš 50 metų grasino civilizuotos visuomenės status-quo, ir ką ši revoliucija mums paliko tęsti. Ji teigia, kad susijungimas į utopines erdves, tokias kaip „Burning man“ (liet. Degantis žmogus) ir „Rainbow gatherings“ (liet. Vaivorykštės susibūrimai) yra geriausias būdas skatinti teigiamą pokytį. Prisilietimas prie utopinės realybės, daro žmogų jo įsikūnijimu.

Šis interaktyvus pasirodymas sutelkia dėmesį į meilės galią kaip ginklą, jei mes pasirenkame ją naudoti kaip kariai. Jis yra sukurtas parodyti stipraus susivienijimo prasmę, atkurti tikėjimą žmogaus dvasia, užkrėsti mus nauju požiūriu į atsakomybes, ir iliustruoti, tam tikra prasme, panašias į apkasuose ir partizaniniame kare naudojamas taktikas, kurios yra reikalingos norint sukurti, išlaikyti ir praplėsti utopines erdves į mūsų realybę.

4 TEMA – TAI YRA RYŠYS

„Apie tai kaip tenykščiai Kolumbijos gyventojai supranta mūsų santykį su technologijomis, ir kur tai mus veda”. Jurgis derina muziką, komediją ir kūrybinį bendravimą smagiai ir žaviai pasakodamas apie Arhuaco žmonių protėvių išmintį ir jų požiūrį į žmogaus prigimtį, emocinius poreikius, Al , savitumą, ir progresą. Jų pamokos dažnai iš pradžių yra sunkiai suprantamos, bet vėliau jos suteikia nemažai transcendentinių eureka momentų. Aš pasidalinsiu trejais iš jų:

» Mėgaukis tyla: tyla yra šventa. Jei tu gali mėgautis su kažkuo tyla, tai reiškia, kad tu turi kažką ypatingo. Tai yra didinga padėkos išraiška. Deja, “tyla” neegzistuoja skaitmeninėje erdvėje.

» Dievas mašinoje: mes esame mūsų aplinkos ir aplinkybių atspindys. Mašinos yra mūsų atspindys: mūsų savybės ir klaidos yra panašios. Mes norėtume, kad mūsų mašinos būtų kaip žmonės (kaip mes) bet ne per daug, nes giliai širdyje mes bijome savo pačių žmogiškosios prigimties.

» Nėra jokios prasmės būti labiau civilizuotais, jei tai mus verčia tapti blogesniais žmonėmis: technologijos turėtų būti tam, kad mums tarnautų, o ne atvirkščiai. Balanso pojūtis ir “didžioji vizija” yra būtini, tam kad technologijos spręstų problemas ir atitiktų žmogaus poreikius, o ne tam, kad kurtų naujus sunkumus.

5 TEMA – TU TIKI „BLOCKCHAIN“, KODĖL?

Dalis apie tai kodėl tikrieji kripto fanatikai iš tikrųjų tiki „blockchain“ (liet. finansinių operacijų blokų grandinė), ir šios technologijos gebėjimu mesti iššūkį status quo, o ne paprasčiausiai tikisi, kad jų kriptovaliutos išgyvens „lokių rinkoje“ (angl. bear market).

“Blockchain” buvo revoliucinga nuo pat pradžių, tačiau ji sukėlė visuotinį susidomėjimą tik tada, kai žmonės suprato, kad gali iš to užsidirbti. Ir tai iš principo nėra blogai, tačiau juokingas dalykas apie pinigus yra tas, kad jie turi subtilią savybę gadinti žmones. Bitkoinas kilo iš prielaidos ir pažado, kad finansinės transakcijos gali būti mažiau šešėlinės.

Aukso karštinės spekuliacija ir įtartinų pirminių viešų kriptovaliutos siūlymų (angl. ICO, initial coin offering) spiečius ginčija pirminį utopinį pažadą, kad paskirstytieji duomenys (angl. Distributed ledger) įgyvendins „pofiat‘inį“ (angl. post-fiat) pasaulį. Šis interaktyvus muzikinis seminaras pabrėžia stiprių vertybių ir darnios bendruomenės svarbą, be kurių jūs negalite savęs reguliuoti, keisti pasaulį, ir užsidirbti papildomų pinigų.

6 TEMA – BŪTI LT

„Būti LT“ dalinasi toli nuo Lietuvos esančiais lietuviškojo paveldo įkvepiančiais pavyzdžiais. Istorijos ir žmonės, kurie skatina mus tyrinėti, ką reiškia turėti mišrų paveldą ir priimti protėvių kultūrinį identitetą moderniame kontekste.

Lietuvos žmonėms teko daug patirti. Priverstinis bėgimas iš šalies, deportacija, masinės žudynės, diskriminacija, etninis išdavimas ir kultūrinis susvetimėjimas paliko savo žymes. Daugelis iš tų, kurie paliko Lietuvą iki šiol puoselėja aistringą, karčiai saldų ilgesį, tam kad išlaikytų ir perduotų kažką tokio, kas yra nenuginčijamai lietuviška. Jie ieško ryšio, ir trokšta suvokti savo šaknis svetimos šalies kontekste. Dauguma atvejų, tradicijos ir papročiai yra dėmesingai išsaugomi už Lietuvos ribų daugiau nei tris kartas. Jaučiamas pareigos jausmas, troškimas išlaikyti ryšį, įsipareigojimas tarnauti.

Nors mes dalinamės meile, mes mažai jos turime vienas kitam. Šis projektas ir interaktyvus muzikinis seminaras nagrinėja į tą identiteto, autentiškumo ir ryšio troškimą, ir atskleidžia tautinio identiteto, kuris keliauja, pamatus. Identiteto, kuris jungia. Kuris yra užkrečiamas. Kuris apglėbia visus Lietuvos vaikus, kad ir kur jie bebūtų.

PATENKINTI KLIENTAI

ATSILIEPIMAI

Mes įžengėme į kambarį kaip individai, ir po dviejų valandų išėjome kaip viena didelė gentis, įkvėpta kurti kažką didesnio nei mes. Jis be jokių pastangų suderinęs verslo įžvalgas, muzikinį pasirodymą, kūrybiškumą ir linksmybes, suteikia labai įdomią patirtį. Tai puikiai atitiko mūsų lyderystės renginio temą ir tikslą. Tai buvo fantastiškas ir įgalinantis energijos pliūpsnis.

-Vija Valentukonytė, vidinės komunikacijos vadovė, Telia

Vienas iš geriausių dalyvaujamosios muzikos ir pramoginių pasirodymų, kurį man teko patirti.

– Magnus Brannstrom, generalinis direktorius, Oriflame

Seminaras, kurį Juris pravedė buvo profesionalus, sutelktas ir neapsakomai įtraukiantis. Jis praplėtė akiratį apie mūsų socialinio kapitalo ir jo tarpusavio ryšių su mūsų kasdieniu gyvenimu ir verslu supratimą. O muzikos įtraukimas į sesiją pavertė seminarą smagesniu – apibendrinus, aukščiausi balai, labai rekomenduoju.

– Alex Gibb, darnaus vystymosi vadovas, SEB Baltijos padalinys

Kūrybingas ir įžvalgus Jurgis Didžiulis sujungia kūrybingo ir kruopštaus verslo žinovo mintis. Jo prezentacijos įkvepia ir moko, o jo priėjimas prie socialinės inovacijos yra originalus.

– Phil Tulba, UK Soclianio verslo konsultantas

Jurgis Didžiulis mus įkvėpė kaip inovatyvus ir entuziastingas menininkas bei pranešėjas. Jis padėjo mums sukurti ir pritaikyti “Internal Value Audit” aplikaciją, ir gauti naudingos informacijos apie mūsų kolegų vertybes ir privalumus. Jurgis yra pozityvus, sujungiantis ir intelektualus žmogus – puikus žmogus kartu dirbti.

– Rokas Kasperavičius, KPMG Baltija partneris 

Jurgio pasirodymas buvo nuostabus pasirinkimas mūsų konferencijos pabaigai. Tai buvo dinamiška teorijos ir muzikos sintezė, papildyta Jurgio charizma. Tai buvo puikus pavyzdys kaip publika turėtų būti įtraukiama.

– Giedrė Dauguvietytė, žmogiškųjų išteklių plėtros vadovė, SBA